Про компанію

Компанія «Новатекс» орієнтована на оптовий продаж тканин для м’яких меблів. Із перших днів свого існування основні зусилля співробітників компанії спрямовані на досягнення поєднання таких показників, як максимальний асортимент тканин, прийнятні ціни та якісний сервіс.

У компанії «Новатекс» підібраний унікальний колектив професіоналів із багаторічним досвідом у меблевому бізнесі, що дозволяє гарантувати високу якість своєї роботи.

ТОВАРНА ПОЛІТИКА

Асортимент товарів на наших складах лише від турецького виробника. Усі тканини, які ми пропонуємо, сертифіковані й орієнтовані на різні моделі диванів. Наша товарна політика спрямована як на кількісний, так і на якісний розвиток асортименту. Якщо говорити про кількісний розвиток, то це постійне включення в асортимент тканин нових дизайнів.

КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС

Сервіс, що надається нашою компанією, - це широкий спектр послуг, який включає в себе гнучку систему знижок, оптимізовану форму прийому замовлень (телефон, факс, електронна пошта), доставку товарів по Києву та області, постійне оновлення дизайнів тканин, надання безкоштовних каталогів тканин, інформаційну та рекламну підтримку клієнтів, надання сертифікатів якості. Постійна робота над поліпшенням сервісу для наших клієнтів у межах організації доставки меблевих тканин і інформаційної підтримки - це пріоритетний напрямок компанії.

Ми й надалі продовжуватимемо зміцнювати наші відносини з клієнтами, пропонуючи їм якісні тканини і найкращий сервіс.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Крім згуртованої професійної команди, є ряд ключових переваг, які виділяють нашу компанію «Новатекс» серед інших постачальників тканин для м’яких меблів:

Гнучка цінова політика Широкий асортимент продукції, що пропонується
Постійна наявність товару на складі Сервіс, що надається нашим покупцям

Відмінна особливість компанії «Новатекс» – це максимальна наявність товару на складі.

Висока якість тканин, доступні ціни та сучасний дизайн – ось далеко не повний список складових успіху тканин від «Новатекс».

Ми забезпечуємо контроль якості на всіх етапах взаємодії з нашими клієнтами, починаючи з відрізання тканини до поставки її на склад замовника.

Ми постійно розвиваємо дилерську мережу та активно освоюємо регіональні ринки для продажу якісних і недорогих тканин для м’яких меблів як на території Києва, так і по всій Україні. Робота дилерів допомагає забезпечити якісніший сервіс регіональним клієнтам: збільшує швидкість обробки замовлень, дає можливість більш ефективно працювати за рахунок особистого контакту менеджерів із клієнтами і своєчасного доведення до них необхідної інформації.

Компанія надає найвигідніші умови закупівлі тканин для м’яких меблів організаціям і підприємцям. Наші тканини – це перш за все гарантована якість, різноманітність стилів і приголомшливий дизайн.